(+420) 602 221 947

 
 

Recenze zákazníků Přidat vlastní hodnocení

Jana Lískovcová 13.6.2024

Děkuji všem pánům řemeslníkům této firmy za skvělé provedení celkové rekonstrukce mého panelového bytu. Vstřícní,ochotní se vším poradit, výborný koncept koupelny.Dodrželi dohodnutý termín i cenovou relaci.Určitě ostatním tuto firmu doporučuji.

Ivo Šebestík 6.6.2024

Děkuji za bezvadnou spolupráci při výměně bojleru na bytě. Rychlá a jasná dohoda, ve všem aktivita a vstřícnost, veškeré domluvy a termíny dodrženy a výměna zvládnuta dokonce v rekordním čase :-). V případě potřeby se na firmu rád opět obrátím i doporučím.

Petr Rejkuba 30.5.2024

Projevuji velké poděkování za náročnou generální rekonstrukci bytu. Obzvlášť oceňuji výbornou komunikaci při plánování i realizaci, sehranost všech pracovníků a návaznost jednotlivých profesí. Vše bylo provedeno kvalitně a úhledně a s výsledkem jsem velmi spokojen.

Manželé Rudolfovi - Olomoucký kraj 17.4.2024

S firmou jsme realizovali novou elektroinstalaci na naší chalupě. Děkujeme za ochotu, profesionální přístup a hlavně panu Elektrikáři. Stavební sdružení můžeme jen doporučit!

Dagmara Uličná - okres Prostějov 19.3.2024

Firma mi realizovala rekonstrukci kuchyně v RD na klíč. Podlahy, elektroinstalaci, omítky a veškeré montáže. Vše proběhlo v termínu, dohodnuté ceně a kvalitně. Děkuji a doporučuji

Václav Mikulka - Stolářské práce 16.2.2024

Dobrý den s partou jsem realizoval montáž dveří a zárubní v RD, dále montáž nábytku a kuchyňské linky. Vše proběhlo v pořádku a dle termínu. Doporučuji

Ing. Sládek K. - Vinylová podlaha. 22.1.2024

S firmou jsem realizoval vinylovou podlahu na klíč. Realizace proběhla dle domluvy a kvalitně. Děkuji panu podlaháři za ochotu a všem doporučuji.

Hana Cáhová - Poděkování. 22.12.2023

Děkuji firmě a celé partě, že mi ke konci roku pomohli s přestěhováním a částečnou rekonstrukcí bytu. Mnohokrát vám děkuji a od srdce všem doporučuji.

K. Vrána - Výroba a montáž kuchyňské linky na míru a montáž nábytku a příprava instalací. 12.11.2023

S panem stolářem jsem byl spokojen i zbylý pracovníci vše připravili v pořádku. Mohu jen doporučit.

Miklíková D. 15.10.2023

Rekonstrukce bytu 2+1 na klíč.
Od této party jsem si nechala opravit byt po mamince, domluva s pány proběhla v pořádku a rekonstrukce proběhla kvalitně. Ještě jednou moc děkuji a všem doporučuji..

František Horna 8.9.2023

Topenářské práce - Kvalitně a rychle odvedená práce. Doporučuji!

K. Janáčková - Okres Prostějov. 28.7.2023

S Firmou mám skvělé zkušenosti, prováděli mi terénní úpravy kolem domu a pokládku zámkové dlažby. Vše provedeno, dle rozpočtu a termínu realizace. Doporučuji a děkuji

Eva Pokorná 16.6.2023

Firma mi provedla montáž obložení stropu, vše kvalitně a designově provedeno. Mohu jen chválit a doporučit..

R. Železný 15.5.2023

Firma mi prováděla montáž sanity a spotřebičů, vše odvedeno profesionálně a dle domluvy. Doporučuji!

Vladimír Mrva, Olomouc 13.4.2023

Pracovníci firmy prováděli opravu odpadů a protečení. SKVĚLÁ práce - ochota, rychlost, důkladnost a v neposlední řadě také čistota!!! Všechny páce dokončeny v dohodnutém termínu. ABSOLUTNÍ SPOKOJRNOST! DOPORUČUJI!!!

M. Polehla - rekonstrukce bytu 10.3.2023

Kompletní rekonstrukce celého bytu a bytového jádra. Vše splněno dle domluvy. Rádi poradí nebo doporučí, co je třeba. Rekonstrukce dokončena v termínu. Velké plus za komunikaci a ochotu. Mohu doporučit, spokojenost.

Věra Hradecká - Rekonstrukce bytového jádra 29.1.2023

S firmou jsem prováděla rekonstrukci bytového jádra na klíč. Profesionálně provedená práce, při řešení problému se stoupacím odpadním potrubím vše vyřešeno během jednoho dne. celková souhra všech oborů, ještě jednou děkuji a doporučuji.

Menšíkovi Olomouc; WC a koupelna 14.11.2022

V našem případě šlo o rekonstrukci WC a části koupelny. S firmou byla velmi dobrá domluva, vždy dodrželi dohodnuté a navíc nás průběžně informovali o dodávce materiálu. Měli výbornou přípravu na vlastní realizaci. Bonusem byla dobrá nálada a vstřícnost k doplňujícímu požadavku. Rádi doporučujeme.

ing. Karel Horák 2.10.2022

S firmou jsem letos od letních prázdnin realizoval rekonstrukci mojí chalupy. Vše probíhalo v etapách, takže jsem byl rád že se tohoto díla ujala tato firma, kterou bych ohodnotil asi takto. Spolehlivost, kvalita práce a ochota. Ještě jednou moc děkuji a vřele všem doporučuji!

Barbora Šestořádová 15.6.2022

Firma mi prováděla výměnu topení a bojleru. Vše proběhlo dle mých představ a ještě jednou děkuji za ochotu a skvěle odvedenou práci. Doporučuji

Alžběta Cetkovská Olomouc 30.5.2022

Rekonstrukce elektroinstalace a následné zednické zapravení a malování. Vše ve stanoveném termínu a ceně. Mohu doporučit

L. Kamená 16.4.2022

S firmou jsem realizovala rekonstrukci koupelny, super domluva a kvalitně odvedená práce. Děkuji a doporučuji

Alfons Novotný 25.3.2022

U firmy jsem si objednal pokládku vinylových podlah. Realizace proběhla dle domluvy a termínu. Mohu jen doporučit.

Dagmar Nováková 20.2.2022

Firma pana Mládka mi prováděla rekonstrukci jádra a kuchyně. Celá rekonstrukce proběhla v termínu, všechny práce na sebe perfektně navazovaly. Domluva se všemi řemeslníky byla výborná. Ve všech ohledech mi vyšli vstříc. S takovou ochotou, kvalitou práce a vstřícností jsem se v této době nesetkala. Tuto firmu mohu doporučit a tímto ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci.

Radka Skvělá - Olomouc. 31.1.2022

U firmy jsem si objednala výměnu bojleru a baterií. Překvapila mě pohotovost firmy a dodržení termínu montáže. Děkuji a doporučuji.

Milan Levný - Rekonstrukce chalupy Drahanská vrchovina 12.12.2021

Rekonstrukce probíhala sice v několika etapách tudíž od srpna - prosince. Celkově jsem spokojený a to i v této nelehké době, kdy nemáte zaručené ceny materiálů, nýbrž děkuji celé partě stavebního sdružení za ochotu, trpělivost a skvěle odvedenou práci. Všem tuto partu doporučuji. S pozdravem M. Levný

V. Slaná - zárubně a dveře do RD. 18.8.2021

Od stavebního sdružení jsem si objednala dodání zárubní a dveří do RD. Termín dodání byl sice opožděný o 10 dní, nýbrž montáž proběhla naprosto v pořádku. V době co je nyní mohu doporučit, ochota a poctivost je u této party skvělá. Děkuji a s pozdravem Slaná

Radoslav Dlábek - Rekonstrukce bytového jádra 13.7.2021

Dobrý den od firmy jsem si nechal rekonstruovat bytové jádro + kuchyň + předsíň. Rekonstrukce proběhla v termínu a kvalitně. Mohu doporučit.

Roman Hubálek - kuchyň v RD 21.6.2021

Rekonstruuji starý RD a tentokrát přišla na řadu kuchyň. Bourání podlahy, hydroizolace, betonování podlahy, nová instalace vody a plynu a omítky. Zadáním byla rekonstrukce kuchyně, bez omítek a bez krytiny. V průběhu prací jsme si to, ale ještě rozmysleli a domluvili jsme si i tyto práce a nelituji. Je to výborná parta ochotných lidí a odborníků, kteří Vám vyjdou vstříc, pokud to jenom trochu půjde. Jednoznačně doporučuji a pokud někdy ještě něco budu řešit, tak Vím kam se obrátit!

Hynek J. - Přípojka k RD 13.5.2021

Partu jsem si objednal na vodovodní a kanalizační přípojku včetně výkopových a terénních prací. Skvěle a rychle odvedená práce. Děkuji a doporučuji

Alžběta Nová - okres Olomouc. 22.4.2021

Vinylové podlahy v RD. Solidní jednání a profesionálně odvedená práce. Moc děkuji celé partě a hlavně panu podlaháři. Všem doporučuji.

Sabrina Sekaninová 2.4.2021

Demolice části chalupy a likvidace suti. S Firmou jsem byla spokojená vše proběhlo dle domluvy. Doporučuji

ing. Radoslav Zdravý - Vyškov 16.3.2021

Rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě. S firmou jsem spokojen, rekonstrukce byla provedena dle mých požadavků a v daném termínu. Děkuji a doporučuji

Petr Veliký 19.2.2021

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě-Vše proběhlo dle plánu a termínu. Za mě super parta a všem doporučuji.

Kulatá Zdenka 30.1.2021

Montáž kuchyňské linky a palubkového obložení. Skvěle a odborně odvedená práce. Děkuji a doporučuji

Soňa Pavelková, Olomouc. 15.1.2021

Pokládka podlahy v bytě 3+1. Super domluva a ochota, ještě jednou děkuji panu podlaháři za pěkně a kvalitně odvedenou práci.

Růžička Prostějov 22.12.2020

Objednal jsem si kluky na rekonstrukci bytu. Jednání bylo profesionální a vzhledem k současné koronavirové době dosti hektické ale vše se domluvilo, díky jejich vstřícnosti vše vyšlo. Práce je provedená profesionálně a zodpovědně, veškeré rozdíly či problémy jsme ihned konzultovali a našli řešení. Na začátku jsem měl obavy ale teď vím že jsem zvolil správně.

Veronika Chalus 24.8.2020

Byla jsem velmi spokojena, vynikajici komunikace, ferove jednani, prace byly odvedeny rychle, dobre, termin byl dodrzen. Tuto spolecnost doporucuji. Jeste jednou Vam dekuji za odvedenou praci a urcite se jeste uvidime :)

P. Zlámal, Olomouc 3.8.2020

Rekonstrukce koupelny + WC provedena rychle, kvalitně a podle mých představ. Komunikace bezproblémová, férové jednání. Doporučuji v každém případě!

Stanislav Malý 10.3.2020

Montáž rozvodu plynu + spotřebiče. Skvělá domluva i odvedená práce. Doporučuji

Kvapil R.-Stěhování 15.2.2020

Super domluva a ochota. Všem doporučuji a děkuji

David Mírný-Malování interiéru. 12.1.2020

S firmou jsem byl spokojený vše ok. Děkuji

Z. Vratký - Rekonstrukce bytového jádra 7.12.2019

S firmou jsem realizoval rekonstrukci bytového jádra na klíč, vynikající domluva a skvěle odvedená práce. Doporučuji a děkuji

Spáčilová Pavla 7.11.2019

S firmou jsem byla velice spokojená,kvalitně odvedená práce,solidní zaměstnanci, skvěle zorganizované,dodržení termínů a úžasná ochota.
Za mě firma č.jedna :-)
Jednoznačně doporučuji.

M. Vitásková - Montáž sanity. 16.10.2019

Kvalitně odvedená práce. Všem doporučuji a děkuji.

B. Davídek - Stolářské práce. 8.9.2019

Super domluva a kvalita.. Dopuručuji

Kroupová M. - Rekonstrukce bytového jádra. 4.8.2019

Rekonstrukce bytového jádra proběhla dle mé představy, všem doporučuji a děkuji celé partě stavebního sdružení. Kroupová M.

S. Král - Stěhování bytu 2+1. 28.7.2019

Jsem spokojen, vše dle objednávky a uvedené ceny. Doporučuji

P. Planá - Malování interiéru 3+1. 13.7.2019

Dobrý den, děkuji vám za kvalitně odvedenou práci a všem co si čtou tyto recenze tak vám partu stavebního sdružení mohu jen doporučit. S pozdravem P. Planá

ing. Buriánek - Hrubá výstavba RD. 18.6.2019

S firmou jsem realizoval již třetí zakázku a vždy vše proběhlo v pořádku. Dodržení termínu realizace, kvalita odvedené práce a jednání na úrovni, vše jak má být. Mockrát děkuji a všem doporučuji. S pozdravem ing. Buriánek

J. Fait - Realizace základové desky. 15.5.2019

Spokojenost vše proběhlo dle domluvy - Doporučuji!

Marta V. - výkopé práce a odvoz suti. 23.4.2019

Super domluva a rychlé jednání. Mohu jen doporučit

Katarína Nejedlá - Betonáž podlah 11.3.2019

S partou jsem byla spokojená, doporučuji.

Rostislav Neklopský - Omítky v RD. 19.2.2019

S firmou jsem byl spokojen, vše proběhlo dle mé představy a v domluveném termínu..

Tomáš Pecka - Kuchyňská linka na míru 10.1.2019

S firmou jsem byl moc spokojen, bezvadná domluva, 3D návrh zdarma a samotná realizace super. Moc děkuji a vřele doporučuji. S pozdravem T. Pecka

Kateřina Plachá - Rekonstrukce koupelny 14.12.2018

S firmou jsem byla spokojená, veškeré záležitosti ohledně rekonstrukce proběhly v pořádku a mohu jen doporučit. Zdraví vás K. Plachá

Kaprálová P. - Instalatérské práce. 18.11.2018

S firmou jsem realizovala rozvod vodoinstalace, topení a plynu. Vše bylo v pořádku a moc děkuji za ochotu celé partě stavebního sdružení. S pozdravem Kaprálová

Filip Rozsíval 13.10.2018

S firmou jsem realizoval rekonstrukci bytového jádra vše proběhlo v pořádku a v daném termínu. Mohu jen doporučit.

Smutný K. - Rozvod elektroinstalace 7.9.2018

S partou jsem byl spokojený, termín a rozpočet byl dodržený. Děkuji a doporučuji

Černý Michal - Rekonstrukce bytu 2+1 30.7.2018

S firmou jsem velmi spokojen, ve všem mi vyšli vstříc a vše bylo ok. Doporučuji s pozdravem Černý

Beránková L. 25.6.2018

S firmou jsem realizovala stěhování bytu, vše proběhlo v pořádku a daném termínu. Děkuji a doporučuji

Jílová Naděžda 4.5.2018

Rekonstrukce rozvodu topení a výměna kombinovaného plynového kotle. S firmou jsem byla spokojená, rychlá reakce na objednávku prací a skvěle odvedená práce. Děkuji a všem doporučuji stavební sdružení. S pozdravem Jílová Naděžda

O. Hodinář 13.4.2018

S firmou jsem realizoval rekonstrukci bytu v panelovém domě, vše proběhlo v termínu a dohodnuté částce. Doporučuji a děkuji O. Hodinář

Vinklerová 15.3.2018

Rekonstrukce sklepa a elektroinstalace v RD. Se stavebním sdružením jsem realizovala již druhou rekonstrukci a vše jako poprvé bylo zrealizováno poctivě a v daném termínu. Moc děkuji a doporučuji. Vinklerová

P. Jestřáb 18.2.2018

Kompletní rekonstrukce elektroinstalace 3+1 v panelovém bytě. Celková spokojenost proto doporučuji.

B. Žlutý 22.1.2018

S firmou jsem prováděl rekonstrukci omítek a podlahy v RD. Vše bylo provedené ok, firmu mohu doporučit.

K. Jestřáb 15.12.2017

Nové topení v RD, firma mi časově vyhověla, práce byly ukončeny v daném termínu, ceně a kvalitě kterou jsem požadoval. Doporučuji využít služeb stavebního sdružení.

R. Veselý 29.11.2017

Rekonstrukce interiéru. Celková spokojenost, hlavně slušné a profesionální jednání. Doporučuji všem co chtějí kvalitu a ne kvantitu...

J. Zapletalová - Rekonstrukce interiéru RD 13.11.2017

S firmou jsem celkově spokojená, dodrželi termín i kvalitu. Doporučuji a děkuji.

Holková 15.10.2017 17.10.2017

Firma provedla rekonstrukci sprchového koutu ,novou podlahu a výmalbu bytu. Vše perfektně provedeno i se slušným jednáním. Doporučuji Holkovi Olomouc.

Ing. Jaroslav Flőgel 20.9.2017

S firmou mám dobré zkušenosti. Provedli u nás několik zakázek. Opravu omítek a malířské práce. Výměnu radiátoru ústředního topení. Opravu uchycení segmentů kuchyňské linky. Práce proběhly kvalitně a včas. Komunikace a domluva bezproblémová. Kvalita práce , cena a solidní jednání je důvodem proč budu firmu využívat i nadále .

Pokorná - Rekonstrukce interiéru. 15.7.2017

S firmou jsem byla spokojená. Dodržený termín, cena i kvalita. Doporučuji!!!

K. Vydrová - Rekonstrukce bytu 3+1 28.6.2017

U stavebního sdružení jsem si objednala kompletní rekonstrukci panelového bytu 3+1. Celkově jsem spokojená. Jednání řemeslníků ve všech oborech bylo solidní, vše bylo uskutečněno v daném termínu, dle mých představ a požadavků. Všem co chtějí rekonstrukci či jiné stavební činnosti mohu jen doporučit a ještě jednou děkuji celému kolektivu. S pozdravem K. Vydrová

J. Ježková 18.4.2017

Kompletní rekonstrukce bytu 2+1. S realizací jsem velmi spokojená a všem řemeslníkům ze stavebního sdružení moc děkuji jak za ochotu tak za skvěle odvedenou práci. Firmu všem doporučuji J. Ježková

M. Slavíčková - oprava interiéru. 1.4.2017

Dobrý den, u stavebního sdružení jsem si objednala výměnu vodovodních baterií, úpravu kuchyňské linky a malování interiéru. Vše proběhlo v pořádku a ještě dva dny před daným termínem ukončení prací. Jsem maximálně spokojená a všem mohu jen doporučit. Zdraví vás M. Slavíčková

Alois Macourek - kuchyňská linka na míru 21.3.2017

S realizací díla jsme spokojeni. Vše bylo dobře zorganizováno, každý z řemeslníků s námi jednal solidně. Budeme-li potřebovat, rádi se na firmu znovu obrátíme.

Jana a Miloslav Čápovi, Olomouc 8.3.2017

S firmou jsme prováděli už tři akce během posledních 2 let. Výměna elektrorozvodů zásuvek, komplexní rekonstrukce bytového jádra (záchod + koupelna) a nakonec rekonstrukce obýváku (odstranění tapet, omítka, malování, stropní podběhy...).
Dodržela vždy dohodnuté termíny a rozpočet, ochotná domluva a vstřícnost. Budeme určitě spolupracovat i nadále. Čápovi.

Kadlecová - stěhování 7.3.2017

Stěhování interiéru 1+1, Dle domluvy s kolektivem: Termín a cena dodržená. Děkuji za ochotu a doporučuji!!!

Hruban - výměna kachličky 6.3.2017

Využil jsem nabídky kolektivu stavebního sdružení. Potřeboval jsem vybourat kachličku v koupelně a nalepit místo ní novou. V dnešní době veliký úkol na toto někoho najít.. Dále mi pánové malovali interiér a vše proběhlo dle domluvy a ceny. Jsem velice spokojen a pokud budu v budoucnu něco potřebovat tak budu znovu kontaktovat stavební sdružení. Zdraví Vás J. Hruban

Slavíčková 24.2.2017

U firmy jsem si objednala demontáž kovových prahů a pokládku pvc podlahy. Jsem moc spokojená a všem doporučuji... J. Slavíčková

Dostál- renovace interiéru 3.2.2017

S manželkou jsme potřebovali renovaci kuchyně a wc. Pánové ze stavebního sdružení nám ve všem poradili a vše proběhlo v pořádku a v daném termínu. Určitě se sdružením v budoucnu budeme spolupracovat znovu. Doporučuji a moc děkuji. Dostál

Z. Židlíková - renovace umakartového jádra 28.1.2017

Dobrý den, u pánů jsem si objednala: Nové rozvody vody a odpadů, výměnu rohového umyvadla, baterií, sprchového boxu a pvc podlahy. Vše proběhlo skvěle, jsem moc spokojená a mohu doporučit. Z. Židlíková

Přehnal - Rekonstrukce RD a koupelny. 10.1.2017

Firma mi byla doporučená od známého. S celkovou realizací jsem velmi spokojen, vše proběhlo v daném termínu a domluvené cenové relaci. Všem mohu jen doporučit...

Zdeněk Vitoslavský / UKZUZ 20.12.2016

Firma nám prováděla opravu zatékání ze sprchových koutů.
Veškeré práce provedla řádně, v termínu a vyhověla bezproblémů i dalším drobným požadavkům, které se v průběhu realizace vyskytly.
Firmu doporučuji, pracuje kvalitně.

Dr. Kamil Kopecký, Univerzita Palackého v Olomouci, úpravy v kuchyni. 16.11.2016

Firma nám zajišťovala stavební úpravy kuchyně – rozvod vody, odpad, elektroinstalace, položení dlažby, vnitřní omítky, vymalování, základní úklid po stavebních úpravách apod. Veškeré práce proběhly bez problémů, firma odvedla práci rychle, kvalitně, v domluveném termínu. Jednoznačně doporučuji na realizaci stavebních úprav či na další související činnosti.

Nataša Rosiárová - Výměna sanity a renovace interiéru. 7.11.2016

Celková výměna sanity a zařizovacích předmětů v koupelně a renovace interiéru. Veškeré práce proběhly v daném termínu, kvalitně a v dohodnuté ceně. Rozhodně příští rok využiji dalších služeb a všem doporučuji stavební sdružení. S pozdravem N. Rosiárová

Vidlička Milan - Výměna sanity v koupelně. 2.11.2016

Objednal jsem si pány ze stavebního sdružení na výměnu vany za sprchový box, wc, umyvadla se skříňkou a vodovodních baterií v koupelně. Vše proběhlo v daném termínu,kvalitně a za dobrou cenu. Proto mohu jen doporučit a vřele děkuji celému týmu stavebního sdružení. S pozdravem Vidlička Milan

L. Doležalová 29.10.2016

Kolektiv stavebního sdružení jsem si objednala na vyklizení sklepu a stěhování bytu. Vše proběhlo dle mých představ a v krátkém časovém horizontu a proto doporučuji. Lenka Doležalová

Jan Michálík 27.10.2016

Jsem důchodce a potřeboval jsem rychlou opravu wc. Pánové ze stavebního sdružení vše zařídili rychle a odborně. Moc děkuji za ochotu a všem doporučuji! Jan Michálík

Květa Čeplová 21.10.2016

Práce na celkové rekonstrukci kuchyně byla odvedena k mé naprosté spokojenosti. Jednání všech zaměstnanců velmi příjemné. Dohodnutá cena dodržena. Už začínám šetřit na předělání koupelny.

J. Fiala - Montáž kombinovaného plynového kotle 12.10.2016

Rychlé a férové jednání, skvěle odvedená práce. Doporučuji a děkuji J. Fiala

M. Macková 23.9.2016

S kolektivem stavebního sdružení jsem byla velmi spokojená, pánové mi dělali vestavěnou skříň a pvc podlahu. Vše bylo dokončeno před plánovaným termínem, kvalita výborná a cena dle dohody. Mohu jen chválit a všem co chtějí mít skvěle odvedenou práci jen doporučit. Zdraví vás M. Macková

Ing. Špaček 10.9.2016

Super firma, s perfektním kolektivem, kvalitně a rychle odvedená práce. Všem doporučuji...

R. Nezebral - Instalatérské práce 28.8.2016

S firmou jsem byl spokojen a v hodnocení od 1-10 dávám 9! Zdraví vás R. Nezebral

K. Nováková - renovace umakartového jádra 16.8.2016

S kolektivem stavebního sdružení jsem byla po všech stránkách velmi spokojena. Perfektní jednání a celkově odvedená práce na jedničku. Mohu jen doporučit... M. Nováková

Gabrlik Lubomir-rekonstrukce balkonu a novy svod vody 9.8.2016

Komunikace a dohoda s panem Mladkem byla velmi dobra a vzajemne vse probehlo jak melo.Demolice dlazby a nove polozeni i s novym okapem a rynou probehlo jak melo.Casove vse bez problemu.Urcite doporucuji!Gabrlik

L.Synková 8.8.2016

S firmou jsme byli spokojení,doporučuji všem,kdo chce mít poctivě odvedenou zakázku.

Ivo Smékal - Rozvod topení a plynu 18.7.2016

Kvalita materiálu a práce. Celková spokojenost, upřímně doporučuji. I. Smékal

M. Hergotová - Venkovní dlažba a interiér 8.7.2016

S firmou jsem byla spokojena. Vše bylo dle mých představ a v daném termínu. Doporučuji a děkuji. M. Hergotová

L. Sečovský 2.7.2016

S kolektivem jsem byl spokojen, kvalitní materiály a velmi kvalitně odvedená práce. Doporučuji všem co chtějí mít kvalitu a ne kvantitu!!!

J. Strnadová 30.6.2016

Skvěle odvedená práce,perfektní jednání a přijatelná cena...

V. Mikeš 6.6.2016

Skvěle sehraná parta a kvalitně odvedená práce, všem doporučuji! Mikeš

Josef Šustr - Bytové družstvo J.B.Pecky 3-5-7, Prostějov 3.6.2016

Dodávka dlažby pro 24 lodžií - perfektní zpracování, v domluveném termínu a dohodnutou cenu. Velmi příjemné jednání. Byl jsem spokojen, proto doporučuji.

M. Hetlová 17.5.2016

Pánové ze stavební firmy byli velice příjemní a ochotní, na všech činnostech a mých požadavcích jsme se dohodli a vše bylo v pořádku. Určitě doporučuji!!! M. Hetlová

Marie Polásková 12.5.2016

Dobrý den, p. Mládek tu byl, udělal na mě dobrý dojem, probrali jsme možnosti, působil na mě jako dobrý a poctivý odborník. Na základě jeho doporučení jsme se rozhodli řešit situaci jiným způsobem. Každopádně to byla velmi cenná konzultace. Děkuji Vám za pomoc!!! Zdraví Vás Marie Polasková

Barbora Válková 10.5.2016

Děkuji p.Mládkovi a jeho týmu za skvěle odvedenou práci. Komunikace probíhala bez problému a vždy s rychlou zpětnou vazbou. Stavební práce probíhaly rychle, bez časových prodlev. Určitě se na firmu v budoucnu ještě obrátíme...

Marian Vrba 10.4.2016

S realizací jsem byl velmi spokojen, dokončení proběhlo ještě před plánovaným termínem. Komunikace bez problémů. Koupelna je jako z katalogu. Doporučuji!

Katka R. 19.3.2016

Zdravím,
kontaktovala jsem p. Mládka ohledně drobné opravy v mém bytě,jednalo se o odpojení pračky. Byla jsem příjemně překvapena, že mi vyšel časově vstříc a také cenou...
Určitě když budu něco potřebovat mu budu volat znovu.
Všem doporučuji!!!

J. Bebej 15.3.2016

Po koupi panelového bytu, jsem hledal firmu,která mi zrealizuje rekonstrukci koupelny,kuchyně a interiéru. Oslovil jsem pány ze stavebního sdružení a vše probíhalo v pořádku a dle plánovaného termínu. Maximální spokojenost a proto doporučuji...

Nela S. - Kompletní rekonstrukce 3+1 7.3.2016

Po koupi bytu jsem si nechala udělat tři rozpočty a rozhodla jsem se pro stavební sdružení. Profesionální jednání a kvalitně odvedené práce. Pokud mohu doporučit tak určitě stavební sdružení.

Marek Pokorný 1.3.2016

Rychlé jednání, vstřícnost, kvalitní práce, dodržení termínů. doporučuji ke spolupráci.

J. Soldán - Instalatérské práce 22.2.2016

S kolektivem stavebního sdružení jsem byl velmi spokojen, kvalitní zboží a kvalitně odvedená práce. Mohu jen doporučit.

M. Píchalová - Rekonstrukce bytového jádra a interiéru. 4.2.2016

S firmou jsem byla velice spokojená, vřelé a férové jednání a hlavně kvalitně odvedená práce. Nemám co dál dodat pro mě číslo jedna!!! M. Píchalová

Vandáková 28.1.2016

Děkuji týmu stavebního sdružení za ochotu při rekonstrukci mé kuchyně a interiéru. Mohu jen doporučit!!! S pozdravem Vandáková

Petr Novák-Rekonstrukce koupelny a interiéru 16.1.2016

S firmou jsem byl velice spokojen, vše probíhalo dle domluvy a dané ceny v rozpočtu. Vřele doporučuji. P. Novák

Pazdera Viktor 8.1.2016

Firmou mi byla provedena rekonstrukce koupelny, WC, kuchyně a podlahy. Spolupráce proběhla v dohodnutých termínech a rozpočtu. Oceňuji vstřícnost, snahu řešit vzniklé situace a zajistit koordinaci dodávek jednotlivých profesí (zdění, obklady, elektroinstalace, ZTI, plyn, podlahy, interiérové vybavení). Doporučuji.

Přidat vlastní hodnocení

Vaše jméno

Vaše hodnocení